ładowanie strony...


Malarstwo Ewelina Bogacz-Pyrda
obrazy ręcznie malowane, malarstwo Ewelina Bogacz
malarstwo Ewelina Bogacz
obrazy ręcznie malowane Ewelina Bogacz
malarstwo Ewelina Bogacz
Malarstwo Ewelina Bogacz-Pyrda

Obrazy ręcznie malowane

Przelewając na płótno fascynację do otaczającego nas świata przyrody, architektury oraz chwil w życiu, jesteśmy w stanie poruszyć i ożywić każdą przestrzeń. Pasja i zaangażowanie, to nasza siła napędowa. Nie poprzestajemy na tworzeniu opierając się o klasyczne wzory i utarte schematy. Szukamy wyzwań, powiewu świeżości, oryginalności, które dotrą w głąb każdego z nas wywołując iskrę emocji.


Poprzez zabawę barwą i kształtem, Ewelina tworzy obrazy wykorzystując nie tylko standardowe farby i materiały. Sięga również po nowoczesne techniki, jak tablet graficzny oraz niekonwencjonalne tworzywa malarskie.

 

To właśnie takie dzieła kreują dzisiejsze trendy i style. Nie musisz już chodzić do muzeów i galerii by obcować ze sztuką. Dzisiaj sztuka może obcować z Tobą gdziekolwiek zechcesz, w domu czy biurze.


Niekonwencjonalność i niepowtarzalność to główna cecha naszych obrazów. Wyobraź sobie tylko miny swoich sąsiadów, gdy im mówisz, że drugiego takiego obrazu nigdzie nie kupią. Będą czerwoni z zazdrości, a Ty będziesz mógł cieszyć się stylem swojego domu.


Więcej prac autorskich w galerii na stronie
https://pl.pinterest.com/ewelinabogacz/

Pytania

W przypadku zainteresowania usługami plastycznymi lub w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wszelkich informacji dotyczących naszej oferty, jak również cen, które, ze względu na duże zróżnicowanie prac, w każdym przypadku ustalane są indywidualnie.


Obrazy na zamówienie.
Propozycje własne.

Studio EB oferuje również malowanie obrazów na zamówienie! Na zamówienia indywidualne mogą zostać wykonane inne obrazy - propozycje własne! Przed złożeniem zamówienia na namalowanie obrazu, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów!

fotografia produktowa